Mütercim Tercümanlık Stajı

Staj başvurunuzun sonucunu Staj Başvuru Sonucu Sorgulama ekranından öğrenebilirsiniz. Telefon veya e-posta ile başvuru durumu hakkında bilgi verilememektedir.

Staj Başvuru Modülü
diploma tercüme
diploma tercüme
mütercim tercüman

Mütercim Tercümanlık Stajı Kazanımları

Kurumumuz, genç paydaşlarımız olan stajyer tercümanların, staj süresince kariyer planlamalarına etki edecek deneyimler kazanmalarını hedeflemektedir. ONAT Tercüme ile deneyimleme fırsatı bulabileceğiniz bazı uygulamalar şunlardır;

  • Özel sektör iş ortamı,
  • Çalışma koşulları,
  • Piyasa koşulları,
  • Rekabet koşulları,
  • Çevresel etkenler,
  • Stres altında verimli çalışma,
  • Motivasyon koruma ve kendi kendine yenilenebilir motivasyon uygulamaları.

Stajyer Tercüman İş İlanları

Dönem içerisinde staj başvuru ekranı üzerinden süreci tamamlayan çevirmen stajyer adaylarının bilgileri kaydedilmektedir. Staj planlamaları başlamadan önce Mütercim tercümanlık staj yapacak adaylara başvuru formu gönderilmektedir.

Kısa süre içerisinde
başvuru formalarına göre değerlendirme yapılarak olumlu ve olumsuz başvuru sonuçları adaylarla paylaşılmaktadır.

Stajyer Çevirmen Aranıyor!

Staj planlama öncesinde kurumumuz ile iletişime geçen tüm stajyer tercüman adaylarına planlamaya esas başvuru formu gönderilecektir.

Tercümanlık Staj Yerleri:

ONAT Tercüme olarak, Stajyer arayan tercüme büroları arasında, farklı konumlarda mütercim tercümanlık staj imkanları sunabilen sayılı kuruluşlardanız.

Merkez Ofis: Kızılay, Çankaya, Ankara

Kurumsal Ofis: Balgat, Çankaya, Ankara

Karadeniz Bölge Ofisi: Atakum, Samsun

Mütercim Tercümanlık Staj İmkanları ve Sektöre katkıları

Sektörün korunması ve iyileştirilmesi adına mümkün olduğunca çok stajyer çevirmen adayına tercüme bürosu staj imkanı sağlanmaya çalışılmaktadır.

Sektörün farkına varacak, eksikleri ve iyileştirmesi gereken yönleri görebilecek genç arkadaşlarımızın potansiyel katkılarının farkında olan bir kurum olarak tercümanlık staj sürecine değer veriyoruz. Benzer bilince sahip olan Stajyer arayan tercüme büroları ile bu misyon daha kapsayıcı hale gelmektedir.

yeminli tercüme bürosu

Stajyer Çevirmen!

Ankara Tercüme Bürosu olarak faaliyete başlayan Onat Tercüme, sektör kazanımlarına ve paydaşların değerine odaklanarak tüm ülkelere çeviri ve danışmanlık hizmetleri sunar hale gelmiştir.

Onat Tercüme deneyimlerini sizlerle paylaşmaya ve değerli görüş ve fikirlerinizi almaya gönüllüdür.

Staj sizi bekleyen hayat alternatifleri ile ilk temaslarınız olabilir. Bu nedenle yargılayıcı yaklaşım beklenen faydayı almanıza engel olabilir. Staj süresinin inceleme ve analiz ile geçirilmesi çalışma hayatınıza yön verirken sizin için doğru karar alma ve mutlu olabileceğiniz sonuçlar üretme açısından önemlidir.

Tercüme Bürosu Stajı süresince sadece size verilen görevlerle yetinmemeniz; işleyişi ve diğer çalışma arkadaşlarınızın görevlerini, rollerini, katkılarını anlamaya çalışmanız kariyer adımlarınızı belirlemekte; sektör ihtiyaçlarını kavramakta sizlere avantaj sağlayacaktır. Bu nedenle staj süresinin verimli geçirilmesi ve kurumsal tercüme bürosunda staj yapmak sizin için kıymetlidir.