Profesyonel Hizmet

Yeminli Tercüme

Yeminli tercüme ihtiyaçlarınızı profesyonel bir yaklaşım ile özenle karşılıyoruz.

Şimdi İletişime Geçin
Yeminli Tercüme
Yeminli Tercüme

WhatsApp Teklif Hattı

Tıklayın ve WhatsApp ile size özel müşteri temsilcinizden bilgi ve teklif alın.

0(850) 532 78 72

Hemen arayın ve size özel müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alın.

e-Posta Teklif Hizmeti

Taleplerinizi ve belgelerinizi gönderin anında bilgi ve teklif alın.

Google Müşteri Yorumları

ONAT’ı değerlendirdiğiniz için teşekkür ederiz.

4.9 Ortalama Puan

“Dokümanlarımın hızlı ve kaliteli şekilde yeminli tercümesini yaparak teslim ettiler. Tercümanlık işlemleriniz için kesinlikle öneririm.”

Yıldıray ŞAHİN, ★★★★★

“Kendileri o kadar ilgi gösterdiler ki yeminli tercüme işi olan kişilere kesinlikle tavsiye ederim, tekrardan teşekkür ederim.”

İbrahim BEKTAŞ, ★★★★★

“3 günde yirmiden fazla belgenin yeminli tercümesini yaparak pdf formunda bana ulaştırıp, belgelerimi de adresime kargolayan ve işlerini mükemmel titizlikle yapan kurumsal bir firmadır kendileri.”

Aziz YILMAZ, ★★★★★

Yeminli Çeviri

Yeminli Çeviri

Resmi işlemlerde kullanılacak belgelerin orijinaline sadık kalınarak tam ve doğru şekilde tercüme edilmesi gerekir. Bunu doğrulamak için belgeleri sunacağınız makam sizden yeminli çeviri talep edebilir. Yeminli çeviriler sadece akredite edilmiş tercümanlar tarafından yapılmalı ve tercümeden sonra belgenin çeviri ile birlikte yetkili makam(lar) tarafından onaylanmalıdır.

Onat Tercüme bürosu olarak onay süreç ve prosedürleri konusunda deneyimlerimizi hizmetinize sunuyor ve bu işlemleri sizin adınıza yürütüyoruz.

Yeminli Tercüme Hizmeti

Alanında deneyimli yeminli tercümanlardan oluşan bir ekiple tüm dünya dillerinde yeminli tercüme hizmeti sunuyoruz.

Uzmanlıklarına ve tecrübelerine göre seçmiş olduğumuz yeminli tercüman kadromuzla noter onayı gerektiren belgelerinizi anlaşmalı noter tarafından tasdikini gerçekleştiriyoruz.

Yeminli Tercüme Hizmeti

Yeminli Tercüme Fiyatları

Yeminli tercüme fiyatları, tercüme edilecek belgenin türüne, kelime sayısına ve hedef dile göre değişiklik gösterir.

Çeviri yapılacak belgenizi bize göndererek ön değerlendirme sonrasında yeminli tercüme ücretleri için net bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yeminli Tercüme Noter Onay Ücreti

Yeminli tercüme noter onay ücreti, belge adedine, içeriğine, karakter sayısına, dile, ülkeye ve süreye göre değişiklik gösterir. Ücret hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişime geçin.

Dünyanın her yerine kargo ile teslimat.

Deneyimlerimizden Faydalanın, Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi için;

Şimdi Arayın
Noter Onaylı Yeminli Tercüme

Noter Onaylı Yeminli Tercüme

Noter onaylı yeminli tercüme gerektiren belgeleriniz için profesyonel ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Sektörel alandaki yetkinliğimiz ve uzman ekibimizle, belgelerinizin doğru, güvenilir bir şekilde çevrilmesini sağlıyoruz.

Yurt içinde ve yurt dışında kullanacağınız resmi belge ihtiyaçlarınıza, yeminli tercüme noter onayı hizmeti sunuyoruz. Hukuki belgeler, resmi evraklar, denklik belgesi gibi onay gerektiren belgelerinin yeminli tercüme apostilini sağlıyoruz.