Onat logo

Kişisel Verilerin Elde Edilmesi ve İşlenmesi Aydınlatma Metni

ONAT Tercüme Bil. Tek. Dan. Rek. İth. San. ve Tic. Ltd. Şti. (“ONAT Tercüme”) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, aşağıda açıklanan çerçevede ve sair mevzuata uygun olarak işlenebilecektir.

Bu aydınlatma metni, “Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri” (“Şirket”) tarafından işletilen “https://www.onattercume.com” web sitesine (“Site”) erişiminiz ve site üzerinden sağlanan hizmetlerin kullanımınızla ilgili olarak size sunulmaktadır.

Kişisel Verilerin elde Edilmesi, İşlenmesi ve İşleme Amaçları

Kişisel verileriniz ONAT Tercüme tarafından aşağıda yer alanlar dahil ve bunlarla sınırlı olmaksızın bu maddede belirtilen amaçlar ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü şekilde işlenebilmektedir.

Kimlik bilgileriniz: Sadece iş başvurusu yapmanız durumunda; adınız, soyadınız, doğum tarihiniz, medeni haliniz ve sizi tanımlayabileceğimiz diğer kimlik verileriniz,

İletişim Bilgileriniz: Sadece iş başvurusu yapmanız durumunda; adresiniz, telefon numaranız, elektronik posta adresiniz ve sair iletişim verileriniz,

ONAT Tercüme’ye iş başvurusunda bulunmanız halinde bu hususta temin edilen özgeçmiş dahil sair kişisel verileriniz ile ONAT Tercüme çalışanı veya ilişkili çalışan olmanız halinde adınız-soyadınız, doğum tarihiniz, mesleki tecrübeleriniz, hizmet akdiniz ve işe yatkınlığınız ile ilgili her türlü kişisel verileriniz.

İlgili mevzuat uyarınca elde edilen ve işlenen Kişisel Verileriniz, ONAT Tercüme’ye ait fiziki arşivler ve/veya bilişim sistemlerine nakledilerek, hem dijital ortamda hem de fiziki ortamda muhafaza altında tutulabilecektir.

Siteyi ziyaret ederken, IP adresiniz, tarayıcı türü, ziyaret ettiğiniz sayfalar ve benzeri bilgiler gibi standart bilgiler otomatik olarak toplanır. Ayrıca üyelik veya sitemiz üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) firmamız tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.

Veri Kullanım Amaçları

Topladığımız kişisel veriler, hizmetlerimizi sunmak, kullanıcı deneyimini iyileştirmek, sorularınıza yanıt vermek, size bilgi sağlamak ve hizmetlerimizi geliştirmek gibi amaçlarla kullanılabilir.

Çerezler ve Benzer Teknolojiler

Site üzerinde çerezler ve benzer teknolojiler kullanılabilir. Bu teknolojiler, Siteyi nasıl kullandığınızı anlamamıza ve size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmamıza yardımcı olur.

Veri Güvenliği

Kişisel verilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. Ancak, internet üzerinden iletilen bilgilerin tam güvenliği garanti edilemez.

Veri İhlali Bildirimi

Herhangi bir veri ihlali durumunda, gerekli yasal yükümlülükler çerçevesinde ilgili kişilere ve düzenleyici kurumlara bildirimde bulunacağız.

Haklarınız

Kişisel verilerinizle ilgili olarak belirli haklara sahipsiniz, bunlar arasında bilgi alma, düzeltme, silme ve veri işleme itiraz etme hakları bulunur.

Değişiklikler ve Güncellemeler

Bu gizlilik politikası zaman zaman güncellenebilir. Herhangi bir değişiklik olduğunda, güncellenmiş politikayı site üzerinden yayımlayarak sizinle paylaşırız.

Bu aydınlatma metni, kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili size bilgi vermek için hazırlanmıştır. Lütfen bu metni dikkatlice okuyun ve anladığınızdan emin olun. Kişisel verilerin işlenmesi ile ilgili politikamızla ilgili sorularınızı veya endişelerinizi iletmek için lütfen bizimle iletişime geçin.