Onat logo

İnsan Kaynakları

Hayal ve Hedeflerinizi ONAT ile İnşa Edin!

ONAT olarak Ankara, Antalya ve Samsun olmak üzere 3 ilde 4 şube ile yerel, ulusal ve global müşterilerimize Tercüme, Vize ve Eğitim Denklik alanlarında hizmet ve danışmanlık sunuyoruz.

Kendini geliştiren, uyumlu ve özverili çalışan ekip üyeleri ile kurumsal ve bireysel müşterilerimize yeterli ve doğru bilgi ile rehberlik ederek 2014 yılından beri güçlenerek büyüyoruz.

Kıymetli üyelerden oluşan ekiplerimizi genişleterek güçlenmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Siz de kendinizi geliştirmekten ve dinamik bir ortamda çalışmaktan keyif alıyor; hedeflerini size hizmet etme odağı ile belirleyen bir kurumda çalışmak istiyorsanız, ONAT tam size göre!

Serbest Tercümanlık Başvurusu için tıklayınız.

Tercümanlık Staj Başvurusu için tıklayınız.

Tam Zamanlı Tercümanlık, Proje Yöneticisi ve Müşteri Temsilcisi  kadroları için özgeçmişlerinizi ik@onatpro.com adresine bekliyoruz.

ONAT’lı Olmak!

ONAT’ın ifade ettiği “özenli, düzgün, uygun, yararlı, dürüst, iyi ahlaklı” anlamlarıyla bizlere rehberlik edeceğine ve etik değerleri her koşulda hatırlamamızı sağlayacağına inanıyoruz.

Kültürümüzü Kucaklayın.

Dijital çağda hizmet verdiğimizin bilincindeyiz. Tercüme sektöründe sunduğumuz hizmetleri her zaman daha iyi hale getirmek için tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Onat’ta önceliğimiz, herkes için konforlu ve destekleyici bir ortam oluşturmak. Hizmet kalitemizin, ekip arkadaşlarımızın huzuru ve odağı ile doğru orantılı olduğunu düşünüyoruz.

Bünyemizdeki tüm ekip arkadaşlarımızın farklı düşünce yapılarına sahip olduğunun bilincindeyiz. Farklılıklarımızın bir bütün oluşturduğu uyumlu çalışma sistemleri kurguluyoruz.

Kurum kültürümüzü, her personelimizin yüksek derecede uyum sağlaması için vurguluyor, tüm süreçleri özenli ve uygun bir biçimde planlıyoruz.