Onat logo

Kullanım Koşulları

Bu Kullanım Koşulları (“Koşullar”), ONAT Tercüme Bil. Tek. Dan. Rek. İth. San. ve Tic. Ltd. Şti. (“ONAT Tercüme”) tarafından işletilen web sitesi (“onattercume.com“) üzerinden erişilen hizmetlerin kullanımı için geçerlidir. Web Sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum, istatistiksel şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zarardan Onat Tercüme’nin ve/veya Onat Tercüme Web Sitesinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kabul Edilen Koşullar

Bu koşullar, siteye erişiminiz ve siteyi kullanımınız için geçerlidir. Siteyi kullanarak, bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Web sitesine girmeden önce yukarıdaki uyarı ve beyanları okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi farz ederiz. Herhangi bir anlaşmazlık, iddia veya talep durumunda, bu metinde belirtilen ibareler ve Onat Tercüme’ye ait diğer tüm bilgisayar kayıtları, gerektiğinde yasal olarak resmi kanıt kabul edilecek ve yetkili mercilere sunulacaktır.

Hizmetlerin Kullanımı

Site üzerinden erişilen hizmetler, yalnızca kişisel, ticari olmayan kullanımınız içindir. Siteyi yasadışı amaçlarla kullanmayacağınızı kabul edersiniz.

Fikri Mülkiyet Hakları

Site üzerinde bulunan tüm içerik (metin, grafikler, logolar, vb.) şirketin fikri mülkiyetindedir. Bu içeriklerin izinsiz kullanımı yasaktır.

Bağlantılar

Site, üçüncü taraf sitelere bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar, sadece bilgi amaçlı sağlanmaktadır. Bu sitelerin içeriğinden veya politikalarından sorumlu değiliz.

Garanti ve Sorumluluk Sınırlaması

Site ve hizmetler “olduğu gibi” sunulur. Şirket, site veya hizmetlerin kesintisiz veya hatasız olacağını garanti etmez. Siteyi kullanırken sorumluluğun size ait olduğunu unutmayın. Web Sitesinde yer alan her türlü bilgi, istatistik şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri Onat Tercüme tarafından garanti edilmemektedir.

Gizlilik Politikası

Site kullanımınızla ilgili gizlilik uygulamaları için lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyin.

Değişiklikler ve Güncellemeler

Bu koşullar zaman zaman güncellenebilir. Herhangi bir değişiklik olduğunda, güncellenmiş koşulları site üzerinden yayımlayarak sizinle paylaşırız. Onat Tercüme, bu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir. Yayınlanan içeriğin kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı Onat Tercüme hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu koşullar, siteyi kullanımınızı düzenlemek ve haklarınızı korumak için oluşturulmuştur. Lütfen bu koşulları dikkatlice okuyun ve anladığınızdan emin olun. Bu koşullarla ilgili sorularınızı veya endişelerinizi iletmek için lütfen bizimle iletişime geçin.