Profesyonel Çeviri

Noter Onaylı Diploma Tercümesi

Noter Onaylı Diploma Tercümesi ihtiyaçlarınıza size özel doğru ve etkili çözümlerimiz için;

Şimdi İletişime Geçin
Noter Onaylı Diploma Tercümesi
Noter Onaylı Diploma Tercümesi

WhatsApp Teklif Hattı

Tıklayın ve WhatsApp ile size özel müşteri temsilcinizden bilgi ve teklif alın.

0(850) 532 78 72

Hemen arayın ve size özel müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alın.

e-Posta Teklif Hizmeti

Taleplerinizi ve belgelerinizi gönderin anında bilgi ve teklif alın.

Google Müşteri Yorumları

ONAT’ı değerlendirdiğiniz için teşekkür ederiz.

4.9 Ortalama Puan

“Kızımın İspanya için diploma çevirisini Onat Tercüme’ye yaptırdık. Noter ve epostil işlerini de hallediyorlar. İnanılmaz ilgili ve kaliteli bir hizmet sundular bize. Kesinlikle tavsiye ederiz doğru adres Onat Tercüme.”

Ayça İPEK, ★★★★★

“İlgili, alakalı ve gerçekten işlerini en üst seviyede yapıyorlar. Kısa süre içerisinde diplomamı ve diğer belgeleri çevirip teslim ettiler. Kızılay’da Meşrutiyet Caddesinde yerleri merkezi konumda, aklınıza takılan ne varsa hemen cevap veriyorlar.”

Çağlar MERT, ★★★★★

“Yusuf Bey’e ilgisi ve nezaketi, ayrıca çıkardığı işler için çok teşekkür ederim. Diplomalarımı çok hızlı ve özenli bir şekilde çevirdi. Arkadaşların tavsiyesine iyi ki uymuşum.”

Sevgi YILDIZ, ★★★★★

Noter Onaylı Diploma Çevirisi

Noter Onaylı Diploma Çevirisi

Noter Onaylı Diploma Çevirisi, uluslararası geçerliliği olan ve resmi kurumlar tarafından kabul edilen önemli bir belgedir.

Yurt dışındaki eğitim süreçleri, iş veya göçmenlik başvuruları gibi durumlarda noter onaylı diploma çevirisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Diplomanızın tercümesi yeminli tercümanlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Yeminli tercümanlarımız diplomanın içeriğini koruyarak belgeyi hedef dilde anlaşılır, uluslararası standartlara uygun bir şekilde tercüme ederler.

Diploma Tercümesi

Diploma Tercümesi işlemleriniz için kaliteli hizmetler sunuyoruz. Onat Tercüme olarak bu hizmetlerimiz kapsamında kişiye özel analiz yaparak özenle yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde müşterilerimize güvenilir ve profesyonel çözümler üretiyoruz.

Diploma tercümesi gibi önemli belgelerin çevirisinde her detayın doğru bir şekilde aktarılması büyük önem taşır. Bu sebeple belgelerinizin tercümesinde doğruluk ve uyumluluk ilk önceliğimizdir.

Diploma Tercümesi

Neden ONAT Tercüme ?

Kişiye Özel Çözüm

Her talebin kişiye özel olduğunun bilinciyle süreç özelleştirmesi sağlıyoruz.

Uzmanlık ve Deneyim

Ön tanımlı prosedürler ve sektörel tecrübemizle zaman ve maliyet riskinizi en aza indiriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Her müşterimize özel çözümler sunarak memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

Tüm dillerde diploma çeviri hizmeti sunuyor, evraklarınızı kargo yada e-posta üzerinden teslim ediyoruz.

Şimdi Arayın

Onat Tercüme olarak noter onaylı diploma tercümesi sürecinde titizlikle çalışır ve müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarız.

Siz de diploma tercümesi ihtiyacınızı güvenilir ve profesyonel bir şekilde karşılanmasını istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Noter Onayıyla Diplomanız Güvende

Onat Tercüme

Noter onaylı diploma tercümesi, belgenizin resmiyetinin ve geçerliliğinin sağlanması açısından son derece önemlidir. Onat Tercüme olarak, uzun yıllara dayanan deneyim ve uzman ekibimizle noter onaylı diploma çevirisi hizmetini size sunmaktayız. Hizmetimiz sayesinde diplomalarınız ulusal ve uluslararası alanda geçerlilik kazanır ve güvende olur.

Noter tasdikli diploma çevirisi

Noter tasdikli diploma çevirisi yaptırmak, belgenizin doğru ve eksiksiz şekilde çevrilmesini sağlar. Ayrıca, tercümenin yeminli tercümanlar tarafından yapıldığını ve belgenin orijinaline uygun olduğunu belgeleyen bir işlemdir. Bu sayede diplomanızın herhangi bir resmi kurum veya yabancı üniversite tarafından kabul edilmesi için gerekli olan güvenceyi sağlamış olursunuz.

Yeminli Tercüman Diploma Çeviri Hizmetimiz

Dilbilgisi ve terminoloji konularında uzmanlaşmış olan yeminli tercümanlarımız diplomanızın çeviri işlemini doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlar ve çevirilerine noter onayı alırlar.

Noter onayı, diplomanızın tercümesinin gerçekliğini ve doğruluğunun resmiyetini kazandırır ve yurt dışındaki resmi kurumlar tarafından belgenizin kabulünü kolaylaştırır.

Tercüme ofisimiz, çevirinin gizlilik prensiplerine de sıkı bir şekilde bağlı kalarak belgenizin güvenliğini sağlar.

Yeminli Tercüman Diploma Çeviri

Noter onaylı diploma çevirisi ihtiyaçlarınıza size özel çözümlerimiz için;

Hemen İletişime Geçin

Başlıca Tercüme Hizmetlerimiz

Noter Onaylı Tercüme

Belgelerinize noter onayıyla resmiyet kazandırarak hukuki geçerliliklerini sağlayın.

Yeminli Tercüme

Belgelerinizin doğruluğunu ve güvenirliğini sağlamak için profesyonel destek alın.

Dışişleri Onaylı Tercüme

Belgelerinize Dışişleri Bakanlığı onayı ile uluslararası geçerlilik kazandırın.

Konsolosluk Onaylı Tercüme

Konsolosluk onayı ile yurt dışındaki resmi kurumlarda işlemlerinizi kolaylaştırın.

Diploma Tercümesi Hakkında Sık Sorulan Sorular

Diploma Tercümesi Nedir?

Diploma tercümesi, bir öğrencinin veya mezunun akademik başarılarını belgeleyen diploma veya transkript gibi resmi öğrenim belgelerinin bir dilden başka bir dile çevrilmesidir.

Diploma Tercümesi Ne Kadar Sürer?

Tercüme edilecek evrakınızın sadece diploma olması durumunda kısa sürede çevirisi tamamlanarak teslimi sağlanabilir. Ancak transkript, diploma eki vb. belgelerinizin de çevirisi söz konusu olduğunda çeviri süresi, belgelerinizin kaynak ve hedef dillerine, karakter hacimlerine ve onay durumlarına göre değişiklik göstermektedir.

Diploma Noter Onayı Tercüme Nedir?

Diploma noter onayı tercüme, öğrenim belgelerinin doğruluğunu ve resmiyetini sağlamak amacıyla yeminli tercümanlar tarafından yapılan ve noter onayı ile tescillenerek resmi kurumlar tarafından kabul edilebilir hale getirilme hizmetidir.

Diploma Tercümesi Nasıl Yapılır?

Diploma tercümesi, yeminli tercümanlar tarafından yapılmalıdır. Alanında uzman tercümanlar, taranan ya da temin edilen diploma belgesini hedef dile çevirir. Talep edilmesi durumunda ise, noter onayı gibi ek hizmetlerle belgenize uluslararası geçerlilik kazandırılır.

Diploma Tercüme Fiyatları Ne Kadar?

Diploma tercüme ücreti; belgenin karakter sayısına, hedef dile ve süreye göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizi arayabilirsiniz.