Profesyonel

Web Sitesi Tercüme Hizmeti

Web sitesi tercüme ihtiyaçlarınızı profesyonel bir yaklaşım ile özenle karşılıyoruz.

Şimdi Arayın
Web Sitesi Tercüme Hizmeti
Web Sitesi Tercüme

WhatsApp Teklif Hattı

Tıklayın ve WhatsApp ile size özel müşteri temsilcinizden bilgi ve teklif alın.

0(850) 532 78 72

Hemen arayın ve size özel müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alın.

e-Posta Teklif Hizmeti

Taleplerinizi ve belgelerinizi gönderin anında bilgi ve teklif alın.

Web Sitesi Tercüme

Web Sitesi Tercüme

Web sitesi tercüme alanında güçlü referanslara sahip uzman tercüman ekibi aracılığıyla onlarca farklı dilde internet sitesi çeviri desteği sağlıyoruz.

Web Yerelleştirme konusunda aklınıza takılan her şeyi kişiye özel Müşteri Danışmanlarımıza anında sorabilir, destek almak için iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibat kurabilirsiniz

Anahtar Teslim Web Sitesi Çevirisi

Web Sitenizin altyapısı WordPress, Joomla, OpenCart, Drupal vb. içerik yönetim sistemi olabilir. Yada html veya özel bir panel aracılığı ile yönetilen bir sistem olabilir. Tercüme bürosu ekibimizde uzman web tasarım ve yerelleştirme personeli bulunmaktadır.

Dolayısıyla sadece tercüme süreçlerinde değil aynı zamanda yeni dildeki sitenizin anahtar teslimi aşamasında da destek sağlıyoruz. Dilerseniz sadece tercüme yapalım, dilerseniz sitenizin hem tercümesini hem de yeni dile entegrasyonunu sağlayalım.

Tüm Dillerde Web Yerelleştirme Hizmeti

Onat Tercüme Bürosu, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Arapça ve dünya üzerinde kullanılan diğer tüm dillerde web sitesi çevirisi yapan nitelikli tercüman ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkıyor. Söz konusu sektörü iyi tanıyan yeminli çevirmenler, deneyimli editör ve süreç takip ekibi aracılığıyla kusursuz tercüme hizmeti sağlıyoruz.

Özellikle sanal platformların her anlamda önem kazandığı son yıllarda bireysel ve kurumsal anlamda web sitesi tercüme ihtiyacı hızla artıyor. Farklı pazarlara açılmayı hedefleyen şirketler internet sitelerini farklı dillere tercüme ettirmek istiyorlar. Web sayfası tercüme işlemi, bahsi geçen dile çevirinin yanında tasarım, düzenleme ve yayına uygun biçime getirme gibi aşamaları da içeriyor.

Herhangi bir dilde tercüme edilmesini istediğiniz web sayfasına dair bağlantı bilgisini ekibimize gönderin. Tüm tercüme ve kontrol süreçlerini kısa bir sürede tamamlayarak web sitenizi tercüme edilmiş biçimde size teslim edelim. Böylece web sayfası çeviri hizmetini, en kaliteli, eksiksiz, hatasız ve kısa sürede alma şansına erişin.

Dünyanın her yerine kargo ile teslimat.

En yakınınızdaki Tercüme Bürosu

İletişime Geçin

Web Sitesi Tercüme Fiyatları ve Süresi

Bir web sayfasının tercüme edilmesi ortalama ne kadar zamanda tamamlanır sorusuna cevap vermek için her şeyden önce söz konusu web sayfası ayrıntılı olarak incelenmeli ve kaynak-hedef dil bilgisi edinilmelidir. Bu doğrultuda olabilecek en kısa sürede talep ettiğiniz tercüme hizmeti, alanında uzman yeminli çevirmenler aracılığı ile gerçekleştirilip tüm diğer onay aşamalarından geçerek size teslim edilir.

Web sayfası tercüme ücreti belirlenirken kaynak-hedef dil, içerik, metin uzunluğu, teslim süresi ve eğer varsa özel istekler, başlıca kriterler arasında yer alır. Bunlar üzerinden belirlenen en uygun ücret tarafınıza iletilir ve işlemler zamanında tamamlanır.

Web sayfası tercüme desteği için kalite, hız, uygun fiyat arayışındaysanız Onat Tercüme sizin için en doğru adres olacaktır. Dünyanın her noktasından bize ulaşabilir, her türlü soruyu sorabilir, detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Web Sitesi Tercüme Fiyatları ve Süresi

Web Sitesi Tercüme işlemleriniz için bize belge gönderebileceğiniz kanallar;

  • Elektronik posta,
  • WhatsApp tercüme hattı,
  • Kargo veya elden teslim.

Belgelerinizi gönderdiğinizde, müşteri danışmanlarımız, kısa sürede belgeleriniz için bilgi ve fiyat teklifi sunsun.

Hizmet süreçlerimiz;

  • Kalite,
  • Bilgi güvenliği,
  • Gizlilik,
  • Uluslararası çeviri standartlarına uygun olarak yönetilmektedir.

Türkiye genelinde bulunan profesyonel tercüman kadromuzla tüm tercüme ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz.

Süreç yöneticilerimiz, web yerelleştirme taleplerinize, uzman personelimiz arasında paylaşım yaparak zamanında yanıt verir. Detaylı bilgi ve teklif için;

Şimdi Arayın