Profesyonel

Transkript Tercümesi

Transkriptinizdeki detayları özenle işliyor, profesyonel sonuçlar sunuyoruz. Yeminli ve noter onaylı transkript tercüme hizmeti için;

Şimdi İletişime Geçin
Transkript Tercümesi
Transkript Tercümesi

WhatsApp Teklif Hattı

Tıklayın ve WhatsApp ile size özel müşteri temsilcinizden bilgi ve teklif alın.

0(850) 532 78 72

Hemen arayın ve size özel müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alın.

e-Posta Teklif Hizmeti

Taleplerinizi ve belgelerinizi gönderin anında bilgi ve teklif alın.

Google Müşteri Yorumları

ONAT’ı değerlendirdiğiniz için teşekkür ederiz.

4.9 Ortalama Puan

“Geçtiğimiz yaz diploma ve not döküm belgesi gibi bazı belgelerimin İspanyolca çevirisi için Yusuf Bey’le iletişime geçtim. Cuma günü öğleden sonra gönderdiğim belgelerimin noter onaylı tercümesi Pazartesi öğlen Kütahya’daki adresime ulaştırıldı. Sürecin başından sonuna kadar gerek profesyonel yaklaşımı gerekse hızlı iletişimi sayesinde bir sonraki tercihim de yine Onat Tercüme olacak. Yusuf Bey’e ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

Gülşah NARLU, ★★★★★

“Diploma ve transkript çevirisi konusunda Onat Tercüme ile çalışmak gerçekten harika bir deneyimdi. Profesyonellikleri ve hızları sayesinde belgelerim hızlı bir şekilde çevrildi ve işlemlerim noter tasdikinden kargo gönderimine kadar sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Onların ilgisi ve hızlı geri dönüşleri beni etkiledi. Kendilerine sonsuz teşekkür ederim! Onat Tercüme’yi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.”

Tuğçe TÜLAY, ★★★★★

“YÖK’den Diploma Denklik belgesi alabilmek üzere ilgili dokümanların noter onaylı çevirisi için kendilerine ulaştım. Birçok farklı büroyla iletişime geçmeme rağmen diğerlerinde karşılaşamadığım şekilde sürecin nasıl ilerlediği ve nelerin gerekli olduğu konusunda bilgili ve ilgililerdi. Özellikle konuyla ilgili tüm süreçte kendisine kolaylıkla ulaşabildiğim ve beni yönlendiren Halil Dursun Bey çok yardımcı oldu.”

Zeynep BULADLAR, ★★★★★

Transkript Tercüme

Transkript Tercüme

Yurt dışında faaliyet gösteren eğitim kurumları, YÖK, burs merkezleri hatta işverenler tarafından farklı amaçlar için yeminli transkript tercüme ve bazı durumlarda ise noter onaylı transkript çevirisi talep edilebilir. Yeminli tercüme için ilgili yeminli tercüman ve yeminli tercüme bürosunun imza ve kaşesinin tercüme edilmiş transkript üzerinde bulunması gerekir. Noter onayı işlemi ise profesyonel bir tercüme bürosu tarafından sizin adınıza gerçekleştirilebilir.

Tercüme sektöründeki tecrübemiz sayesinde, tercüme ve süreç takibi gerektiren resmi işlemlerde ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Transkript Çevirisi

Eğitim kurumlarına, iş başvurularına ve diğer resmi mercilere sunulacak olan transkript çevirisi, büyük bir hassasiyet ve titizlik gerektirir.

Onat Tercüme Bürosu olarak, bu belgelerinizi en doğru şekilde çevirmek için uzman tercüman kadromuzla çalışıyoruz. Transkript çevirilerinizin içeriğini eksiksiz bir şekilde aktararak, başvurularınızda güvenle kullanabileceğiniz çeviriler sağlıyoruz.

Transkript Çevirisi

Sektördeki 10+ yıllık deneyimimizle Transkript Tercüme ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümlerimiz için;

Şimdi Arayın
Türkçe İngilizce Transkript

Türkçe İngilizce Transkript

Transkriptler, akademik ve iş hayatınızda büyük öneme sahip belgelerdir. Eğitim geçmişinizin detaylarını içeren bu belgelerin doğru ve eksiksiz bir şekilde transkripti İngilizceye çevirme işlemi, yurt dışı başvurularınız için önemli bir rol oynar.

Büromuz Türkçe İngilizce transkript çevirilerinizi gerçekleştirirken, tüm akademik terminolojiye hâkim tercümanlarımızla size hizmet veriyoruz.

Noter Onaylı Transkript Tercümesi

Akademik veya resmi amaçlarla ihtiyaç duyduğunuz tüm transkript tercümelerini profesyonel ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Noter onaylı transkript tercümesi, özellikle yurt dışı eğitim başvuruları ve resmi işlemler için gereklidir ve biz bu süreci sizin adınıza yürütüyoruz. Öğrenimini bitirdiğiniz eğitim kurumdan aldığınız transkriptinizin onaylı transkript çevirimizle belgenin resmi olarak tanınmasını ve kabul edilmesini sağlıyoruz.

Detaylı transkript tercüme hizmetimiz transkriptinizde yer alan her bir ders, kredi ve notun ayrıntılı olarak çevrilmesini içerir. Transkript tercümelerinde uzmanlaşmış ekibimizle, belgelerinizin eksiksiz ve doğru bir şekilde çevrilmesini ve onay almasını sağlıyoruz.

Noter Onaylı Transkript Tercümesi

Transkript tercüme işlemleriniz için bize belge gönderebileceğiniz kanallar;

  • Elektronik posta,
  • WhatsApp tercüme hattı,
  • Kargo veya elden teslim.

Transkriptiniz ve varsa ek belgelerinizi gönderin, müşteri danışmanlarımız, kısa sürede bilgi ve fiyat teklifi sunsun.

Hizmet süreçlerimiz;

  • Kalite,
  • Bilgi güvenliği,
  • Gizlilik,
  • Uluslararası çeviri standartlarına uygun olarak yönetilmektedir.

Türkiye genelinde bulunan profesyonel tercüman kadromuzla noter yeminli transkript tercüme ihtiyaçlarınıza size özel çözümler sunuyoruz.

Süreç yöneticilerimiz, transkript tercüme taleplerinize, uzman personelimiz arasında paylaşım yaparak zamanında yanıt verir.

Tüm alanlarda profesyonel, eksiksiz ve etkili tercümenin adresi Ankara Tercüme Bürosu, transkript çeviri ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılıyor.

İletişime Geçin

Transkript Tercümesi Hakkında Sık Sorulan Sorular

Transkript Nedir?

Çeşitli eğitim kurumlarından aldığınız lise, lisans, yüksek lisans, doktora gibi eğitimlerin içeriği ile ilgili detaylı not döküm bilgisini içeren belgeye transkript ya da Türkçe adıyla not döküm belgesi adı verilir.

Transkript Tercümesi Nedir?

Transkript tercümesi; ihtiyacınıza göre transkriptinizin orijinal dilinden başka bir dile, içerik ve biçimi korunarak yeminli tercüman aracılığı ile çevrilip onaylanma sürecini kapsar.

Transkript Çeviri Ücreti Ne Kadar?

Transkript tercüme fiyatları, kaynak – hedef dil, içerik, karakter sayısı, teslim süresi, talep edilen onaylar gibi kriterler üzerinden belirlenir. Belgenizi bize ulaştırdıktan sonra size özel müşteri temsilciniz kısa sürede fiyat ve diğer tüm detaylarla ilgili dönüş yaparak sizi bilgilendirir.

Transkript Tercüme Süresi Ne Kadar?

Transkript tercüme süresi, kaynak ve hedef dile, içeriğe ve mevcut iş yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Süre ve diğer tüm konulardaki sorularınızı bizi arayarak sorabilir, en güncel ve net bilgiye ulaşabilirsiniz.

Onaylı Transkript Nedir?

Onaylı transkript, resmi bir kurum tarafından onaylanmış ve mühürlenmiş olan transkript belgesine denir.