Profesyonel

Online Tercüme Hizmeti

Online tercüme için; internet üzerinden gönderdiğiniz belgelerinizin çeviri ve onay işlemleri tamamlayıp, online yada kargo ile teslim ediyoruz.

Şimdi İletişime Geçin
Online Tercüme
Online Tercüme

WhatsApp Teklif Hattı

Tıklayın ve WhatsApp ile size özel müşteri temsilcinizden bilgi ve teklif alın.

0(850) 532 78 72

Hemen arayın ve size özel müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alın.

e-Posta Teklif Hizmeti

Taleplerinizi ve belgelerinizi gönderin anında bilgi ve teklif alın.

Online Tercüme Bürosu

Online Tercüme Bürosu

Dijital çağın getirilerine online tercüme hizmeti sağlayarak ayak uyduruyoruz. Dijital alanda hizmet vermenin sağladığı avantajları etkili ve doğru bir şekilde kullanımı sağlayarak yıllardır sizlere online çeviri hizmeti sağlıyoruz. Zaman içinde gelişen kadromuz, 1200’den fazla tercümanımız ve 90’dan fazla dilde de tercüme hizmetimizle online çeviri hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Onat online tercüme bürosu hizmetimiz sayesinde iş yerinizden, evinizden ya da bulunduğunuz şehirden ofislerimize gelmenize gerek kalmadan çevirinizi yaptırabilirsiniz. Çevirisinin yapılmasını istediğiniz belgeyi online iletişim kanallarımız aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayarak süreç, teslim tarihi ve fiyat konusunda bilgilendirmede bulunuyoruz. Onayınız doğrultusunda tercüme sürecini başlatıyoruz.

Online Tercüman

Tecrübelerine ve uzmanlık alanlarına göre özenle seçilmiş online tercüman kadromuzla aradığınız tercüme hizmetini eksiksiz ve zamanında teslim ederek gerçekleştiriyoruz. Bizi diğer online tercüme bürolarından ayıran en önemli özelliğimiz yaptığımız işi size eksiksiz sunmamızı sağlayan 3 fazlı kontrol sistemimizdir. 3 fazlı kontrol sistemimiz sayesinde çevirilerinizin dilbilgisi veya yazım hataları içermediğinden emin olup teslimini sağlıyoruz.

Online çevirmenlik hizmetimizle sizlere profesyonel ve güvenilir çeviri çözümleri sunma taahhüdüyle hizmet sunuyoruz. Müşteri temsilcimiz ve online çevirmenlerimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve çeviri sürecinin her aşamasında kalite kontrolünü sağlar. Online tercümanlarımız ayrıca, gizlilik ve güvenlik konularına da özen gösterir ve müşterilerin kişisel ve hassas bilgilerini korur.

Online tercümanlık konusunda yetkinliğe sahip olan tercümanlarımızın desteğiyle doksandan fazla dilde tercüme hizmeti sunuyoruz.

Online Tercüman

Profesyonel Tercüme hizmetiyle aranızda yalnızca;

4 adım var!

Dosyayı Gönder

Teklif Al

Onayla

Süreci Tamamla

Dünyanın her yerine kargo ile teslimat.

En yakınınızdaki Yeminli Tercüme Bürosu

Şimdi Arayın
Online Yeminli Tercüme

Online Yeminli Tercüme

Online yeminli tercüme hizmetimizle resmi ve önemli belgelerinizin zamanında ve güvenilir bir şekilde çevrilmesini sağlıyoruz. Tecrübeli ve deneyimli yeminli tercüman kadromuz çeşitli alanlarda uzmanlaşmış ve titizlikle online yeminli çeviri işlemlerinizi gerçekleştirir. Belgelerinizin resmi kurumlarda geçerli olmasını sağlamak için yeminli tercüme ve online çeviri hizmeti sunuyoruz.

Online Yeminli Tercüman

Resmi onay gerektiren evraklarınızın apostilli, noter onaylı ve yeminli tercümesi için online yeminli tercümanlarımızdan istediğiniz dilde hizmet alabilirsiniz. Online yeminli tercüman hizmetimizle sizlere çeşitli dil seçenekleri sunarak ana dil seviyesinde çevirilerle, belgelerinizin doğruluğunu ve anlam bütünlüğünü koruyarak tercüme hizmetini sunuyoruz.

Online Yeminli Tercüman

Online Çeviri Hizmetleri Aşamaları;

  • Belgenizin fotoğrafını veya PDF halini online iletişim kanalları aracılığıyla müşteri temsilcimize göndererek online çeviri hizmetleri sürecini başlatabilirsiniz.
  • Müşteri temsilcimiz online çevirisi yapılacak olan belgenin ön incelemesinde bulunur. İncelemesinden sonra belgenin noter onayı gerektirip gerektirmediği gibi detayları ve fiyat konusunda bilgilendirmesini online iletişim kanalları aracılığıyla yapar.
  • Bilgilendirme sonrası onayınız doğrultusunda tercümanlarımızın bulunduğu havuzdan yetkin tercümanın görevlendirilmesi sağlanır.
  • Tercümanımız online belge tercümesi sürecini başlatır.
  • Çeviri işlemi bittikten sonra editör ve süreç yöneticimiz tarafından belgenizin kontrolü sağlanır.
  • Belgeniz için ihtiyaç duyulan noter tasdiki ve apostil işlemleri tamamlanır.
  • Çeviri süreciniz tamamlandıktan sonra belgeniz söylediğimiz teslim tarihinden önce kargoya verilerek size ulaştırılır.

Süreç yöneticilerimiz, online yeminli tercüme taleplerinize, uzman personelimiz arasında paylaşım yaparak zamanında yanıt verir.

Online Yeminli Tercüman kadromuz ile tüm süreçleri sizin adınıza takip ediyoruz. Detaylı bilgi ve teklif için;

İletişime Geçin