Profesyonel Hizmet

İtalyanca Tercüme

İtalyanca tercüme ihtiyaçlarınıza yönelik size özel çözümler için;

Şimdi İletişime Geçin
İtalyanca Tercüme
İtalyanca Tercüme

WhatsApp Teklif Hattı

Tıklayın ve WhatsApp ile size özel müşteri temsilcinizden bilgi ve teklif alın.

0(850) 532 78 72

Hemen arayın ve size özel müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alın.

e-Posta Teklif Hizmeti

Taleplerinizi ve belgelerinizi gönderin anında bilgi ve teklif alın.

Google Müşteri Yorumları

ONAT’ı değerlendirdiğiniz için teşekkür ederiz.

4.9 Ortalama Puan

“Gerçekten işlerinde çok profesyoneller. Ben danışmansız çalışıyorum ve İtalya’ya gideceğim. Neredeyse çeviri dışında tüm prosedürü bile anlattılar. Mükemmel bir işletme.”

Zeynep Nur İNCE, ★★★★★

“Gerçekten çok sıcak ve çok samimi insanlar. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Yaptırmış olduğumuz evraklar İtalya’da sorunsuz bir şekilde kabul edildi. Bundan dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum ve herkese şiddetle öneriyorum.”

Alican, ★★★★★

“İtalya evraklarımı tercüme ve noter tasdiki yaptırdım. Çok hızlı ve güvenilirler, gerçekten çok memnun kaldım. Tavsiye ediyorum.”

Derya GÜDER, ★★★★★

Türkçe İtalyanca Tercüme

Türkçe İtalyanca tercüme hizmetimizi, hukuk, akademik, ticari ve tıbbi gibi çeşitli alanlarda sunmaktayız. Profesyonel tercümanlarımız, yazılı ve sözlü çeviri ihtiyaçlarına İtalyanca Türkçe tercüme çözümleri sunmaktadır. Sözleşmeler, prospektüsler, web siteleri, raporlar, lisans/patentler, turizm içerikleri, tıbbi metinler, tezler ve şirket yazışmaları gibi her konuda İtalyancadan Türkçeye çeviri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yenilikçi tercüme İtalyanca Türkçe çözümlerimizle beklentilerinizi tam olarak karşılayan matematiksel çeviri sistemleri, proje koordinatörleri ve İtalyanca Yeminli Tercüman ekibimizle en doğru sonuçların sağlanmasını amaçlıyoruz. Sizin için daima en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Türkçe İtalyanca Tercüme

İtalyanca Çeviri

İtalyanca Türkçe çeviri ve Türkçe İtalyanca çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından sizin adınıza yürütülebilir.

İtalyanca Yeminli Çeviri

Diploma, transkript, sağlık raporu, pasaport, vekaletname, ihale belgesi gibi pek çok resmi belge için İtalyanca yeminli çeviri hizmeti sunuyoruz. İletişim kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçerek ya da ofislerimize gelerek belgelerinizi yeminli tercüme ettirebilirsiniz.

İtalyanca Tercüman ekibimiz tarafından tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerine gönderilebilmektedir.

İtalyanca Tercüme ihtiyaçlarınıza profesyonel ve size özel çözümlerimiz için;

Şimdi Arayın

İtalyanca Tercüme Bürosu

İtalyanca çeviri hizmeti veren tercüme büroları arasında yer alan Onat İtalyanca tercüme bürosunda görev alan tercümanlarımız, farklı sektörlerdeki belge ve metinleri usulüne uygun İtalyanca tercüme etmek için gerekli olan dilbilgisi, terminoloji ve sektörel bilgiye sahiptir. Pazarlama, eğitim, tıbbi vb. birçok alanda olan tercüme taleplerinizi çözüme kavuşturuyoruz.

İtalyanca Tercüme Bürosu
İtalyanca Yeminli Tercüme

İtalyanca Yeminli Tercüme

İtalyanca yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için alanında uzman yeminli tercümanlar ile çalışıyoruz. Noter onaylı, medikal, ticari, teknik, turizm, hukuki İtalyanca tercüme hizmetleri sunuyoruz. Talebiniz doğrultusunda tercümesini yaptığımız belgelerinizin, resmi kurumlarda yapılması gereken her türlü işlemlerini sizin adınıza gerçekleştirerek tercüme hizmetimizi tamamlıyoruz.

İtalyanca İngilizce Tercüme

Her projenin dil uzmanı tarafından gerçekleştirildiği tercümelerimiz, İtalyanca İngilizce tercüme hizmeti içinde geçerlidir.

Editör ekibimiz ve süreç yöneticilerimizin kontrollerinden geçen İngilizce İtalyanca tercümeniz size teslim edilir.

İtalyanca Tercüme Fiyatları

Sunduğumuz tercüme hizmetimizin fiyatlandırması talep edilen faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. İtalyanca tercüme fiyatlarının belirlenmesi tercüme türü ve karakter sayısına bağlıdır. Tercümenin noter onaylı ya da yeminli olması, tercümanın uzmanlığı, çevirinin devamlılığı, müşterinin talepleri, teslimat süresi gibi faktörler İtalyanca tercüme ücretlerini değiştiren etkenler arasında yer alır.