Profesyonel

Fransızca Tercüme Hizmeti

Tam donanımlı Fransızca tercüme hizmetlerimizle dil bariyerlerini aşmak için;

Şimdi Arayın
fransızca tercüme
fransızca tercüme

WhatsApp Teklif Hattı

Tıklayın ve WhatsApp ile size özel müşteri temsilcinizden bilgi ve teklif alın.

0(850) 532 78 72

Hemen arayın ve size özel müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alın.

e-Posta Teklif Hizmeti

Taleplerinizi ve belgelerinizi gönderin anında bilgi ve teklif alın.

Google Müşteri Yorumları

ONAT’ı değerlendirdiğiniz için teşekkür ederiz.

4.9 Ortalama Puan

“Ben YÖK doktora denklik işlemleri için hayati önem taşıyan metinleri hem İngilizce’den hem de Fransızca’dan çeviri yaptırdım. Söyledikleri zamanda hatta daha erken dokümanları teslim ettiler. Son kontrol ve evrak tesliminde oldukça titiz davranıp yol gösterdiler. Ben memnun kaldım ve kesinlikle tavsiye ederim.”

Arda ALP, ★★★★★

“Fransızca tercümeye ihtiyacım vardı. Bu kadar kısa sürede yardımcı oldukları için minnettarım. Çok iyi bir kalitede ve iletişim konusunda hiçbir problem yaşamadım. Tekrardan çok teşekkür ediyorum.”

Gizem YÜKSEKTEPE, ★★★★★

“Ezel Hanım, benim dokümanım ile özelikle ilgilendi. Kesinlikle öneriyorum. Gayet Profesyonel bir tercüme bürosu ve hızlı bir servis sunuyorlar. Dökümanın orijinalini hem Fransızca hem Türkçe hem de Almanca’ya çevirdi kısa bir zamanda. Herkese öneriyorum. Fiyat konusunda gayet uygun. ”

Ghita MOUSTATIR, ★★★★★

Neden ONAT Tercüme ?

Kişiye Özel Çözüm

Her talebin kişiye özel olduğunun bilinciyle süreç özelleştirmesi sağlıyoruz.

Uzmanlık ve Deneyim

Ön tanımlı prosedürler ve sektörel tecrübemizle zaman ve maliyet riskinizi en aza indiriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Her müşterimize özel çözümler sunarak memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

Fransızca Tercüme Bürosu

Fransızca tercüme işlemleriniz;

  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Fransızca olan,
  • %100 Fransızca Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamış deneyimli Fransızca Mütercim Tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Deneyimli ve alanında uzman tercümanlarımız ile Kaliteli Fransızca Çeviri hizmeti sunuyoruz. Fransızca Çeviri süreçlerinde her tercüme 3 fazlı kontrol sistemimizden geçirilerek teslim edilir.

fransızca yeminli tercüme

Fransızca Yeminli Tercüman

Apostil Onaylı, Konsolosluk Onaylı, Yeminli Tercüman Onaylı, Noter Onaylı Fransızca Tercüme, veya ilgili Bakanlık Onaylı tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kargo, internet ya da ofislerimiz aracılığı ile teslim edilmektedir.

Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerine gönderilebilmektedir.

Fransızca Türkçe Tercüman

Fransızca Türkçe çeviri ve Türkçe Fransızca çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından sizin adınıza yürütülebilir.

Fransızca Tercüme ihtiyaçlarınıza profesyonel ve size özel çözümlerimiz için;

Şimdi Arayın

Noter Onaylı Fransızca Tercüme

Güvenilir ve Profesyonel Çözüm

Tüm belgelerinizin Fransızca Noter Onaylı Yeminli Tercümelerini yapmaktayız. Deneyimli tercüman kadromuz tarafından tercümesi yapılan belgelerinizin Fransızca Noter Onay İşlemleri Kızılay – Ankara noterlerinde yapılmaktadır. Kızılay Noter Onaylı Fransızca Tercüme işlemleriniz için ister Meşrutiyet Caddesindeki ofisimizi ziyaret edin isterseniz evrak alışverişini kargo ya da elektronik ortamdan yapalım.

Yurt dışında işlem görecek olarak tercüme evraklarının uluslararası geçerlilik kazanması amacıyla apostil onaylarının yapılması zorunludur. Bu sebeple tüm apostil süreçlerinin takibi ve sonuçlandırılması sizin adınıza yapılabilmektedir. Apostil Onay süreci “Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 – Lahey)” taraf olan ülkeler için geçerlidir. Sözleşmeye taraf olmayan ülkeler için diğer onay işlemleri yapılmalıdır.

noter onaylı fransızca tercüme

Fransızca Tercüme Fiyatları : Fransızca Yeminli Tercüme Ücretleri

Fransızca yeminli tercüme hizmeti almak için, güvenilir ve deneyimli tercüme bürolarına başvurmak önemlidir. Fransızca tercüme fiyatları çevirisi yapılacak belgede bulunan metnin karakter yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Fransızca tercüme hizmetlerimiz ile çeviri süreciniz zamanında ve titizlikle tamamlanmaktadır. Makul fiyatlarımızla kaliteli tercümeye erişim sağlıyor, yeminli tercümanlarımızla güvenilir bir şekilde çeviri hizmeti sunuyoruz. İş ortaklarımız ve müşterilerimizle olan bağlantımızın kalitesi, planlı ve doğru hizmet anlayışımız ile birleşerek sizlere en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Yürüttüğümüz tüm süreçlerde uygun maliyetli ve zamanında teslimat yapabilmek maksadıyla doğru altyapı kullanmaya gayret gösteriyoruz. Fransızca Tercüme hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için;

Şimdi İletişime Geçin

Fransızca Tercüme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Fransızca çeviri fiyatlar ne kadar?

Fransızca çeviri fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bu faktörler arasında belge sayısı, metnin uzunluğu, zorluk derecesi, teslim süresi gibi etkenler bulunabilir. Noter veya apostil onayı gibi ek hizmetler talep edilmesi halinde fiyatlandırma değişebilir. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Fransızca yeminli tercüman nasıl olunur?

Fransızca yeminli tercüman olmak için üniversitelerin Fransızca mütercim tercümanlık bölümünden mezun olmak gerekir. Fakat genellikle bu tam anlamıyla yeterli olmamaktadır. Tercüman alımlarında Fransızca çevirmen olmak isteyenlerin, dilin terminolojisine tam olarak hakim olabilmesi amacıyla Fransızca konuşulan bir ülkede zaman geçirmiş olmaları tercih sebebi olabilmektedir. Buradaki amaç, çeviri yapılacak belgelerde, Fransızca yerel lehçelerin ve kullanımların olma ihtimallerinin olabilmesidir.

Fransızca tercüme nerede yapılır?

Fransızca tercüme, tercüme bürolarında ya da bağımsız tercümanlar tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Onat Tercüme Bürosu olarak, Fransızca tercüme ihtiyaçlarınıza size özel profesyonel çözümlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fransızca çeviri nasıl yapılır?

Fransızca çeviri, genellikle birçok farklı yöntemle gerçekleştirilir. Profesyonel tercümanlar, kaynak metni hedef dile çevirirken dilbilgisi, anlam bütünlüğü, kültürel uygunluk ve terminoloji gibi faktörlere dikkat ederler. Genellikle tercüme sürecinde, kaynak metnin anlamını koruyarak hedef dile aktarma hedeflenir. Fransızca tercüme, kaliteli ve güvenilir sonuçlar elde etmek için dilin inceliklerine hakim olan ve metni doğru bir şekilde ileten deneyimli tercümanlar tarafından yapılmalıdır.