Profesyonel Tercüme

Bekarlık Belgesi

Bekarlık Belgesi Tercümesi hizmetlerimizden faydalanmak için;

Hemen İletişime Geçin
Bekarlık Belgesi
Bekarlık Belgesi

WhatsApp Teklif Hattı

Tıklayın ve WhatsApp ile size özel müşteri temsilcinizden bilgi ve teklif alın.

0(850) 532 78 72

Hemen arayın ve size özel müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alın.

e-Posta Teklif Hizmeti

Taleplerinizi ve belgelerinizi gönderin anında bilgi ve teklif alın.

Bekarlık Belgesi Tercümesi

Bekarlık Belgesi Tercümesi

Bekarlık belgesi, kişinin bekar olduğuna dair belge niteliğini taşıyan evraktır. Kişinin evlenmeden önceki medeni durumunu resmi olarak belgeleyen, evlilik öncesinde kullanılan ve birçok resmi işlem için gerekli bir belgedir. Bekar olduğunu gösteren belgeyi yaşadığınız ülkede bağlı bulunduğunuz nüfus müdürlüklerinden ya da konsolosluklardan temin edebilirsiniz.

Evlenme başvuru sürecinizde çiftlerden herhangi birinin yabancı uyruklu olması durumunda, nikah dairesi tarafından istenen evraklar arasında kişinin evli olmadığına dair belge olan evrak da yer alır. İstenilen belge hangi ülkedeki nikah dairesine teslim edilecekse o ülkenin dilinde bekarlık belgesi tercümesinin yapılması gerekir.

Bekar olduğuna dair belge niteliğini taşıyan bekarlık belgesine;

  • Evlilik başvurularında,
  • Yurt dışında çalışma veya eğitim için vize başvurularında,
  • Öğrenci burs başvurularında,
  • Emeklilik veya sigorta işlemlerinde ve diğer resmi kurum ve kuruluşlarda bekarlık belgesi tercümesine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Apostilli Bekarlık Belgesi

Tercümesi tamamlanan belgenin apostil onayı da resmi kurumlar tarafından talep edilebilir. Onay sürecinde bir sorunla karşılaşmamanız için belgenizi ibraz edeceğiniz kuruma apostil ve noter onayı talep edip etmediklerini öğrenmeniz gereklidir.

Apotil ve noter onayı gerekliliklerini öğrendikten sonra belgenizi onaylatmak için bizden apostilli bekarlık belgesi tercüme hizmeti alabilirsiniz. Resmi onay gerektiren bekarlık belgesi apostil gibi tercüme hizmetlerini sizin adınıza yürütüyoruz.

Apostilli Bekarlık Belgesi

Bekarlık Belgesi Tercüme Fiyatları Ne Kadar?

Evrak çevirisinde kullanılacak kaynak ve hedef dil, karakter sayısı, istenen tasdikler ve teslim zamanı gibi konular bekarlık belgesi ücreti için değerlendirilen kriterler arasında yer alır.

Onat Tercüme’nin kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası ile her türlü tercüme desteğini bütçe dostu fiyatlarla kolaylıkla alabilirsiniz.

Farklı dillerde bekarlık belgesi tercüme ihtiyaçlarınız yeminli ve noter onaylı çeviride profesyonelliğini kanıtlamış, tecrübeli tercüman kadromuz aracılığıyla karşılanıyor.

Yeminli ve noter onaylı çevirisini talep ettiğiniz bekarlık belgesi, tercüme diline, uzunluğuna ve mevcut iş yoğunluğuna göre farklı sürelerde teslim edilebilir. Süre ve fiyatla ilgili net ve en güncel bilgiye ulaşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ankara Tercüme Bürosu, alanında uzman yeminli ve noter onaylı tercüman ekibi ile en kaliteli tercümeyi, sorunsuz biçimde size teslim ediyor.

Konuyla ilgili tüm sorularınızı bizi arayarak sorabilir, ayrıntılı bilgi ve danışmanlık almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bekarlık Belgesi Çevirisi

Ankara Tercüme Bürosu olarak, özellikle bekarlık belgesi çevirisi gibi hassas tercüme hizmetlerinde yapılacak en küçük hataların bile büyük problemlere yol açabileceğinin farkındayız. Bu nedenle tercümeye dair tüm süreçleri, alanında ve çeviri yaptığı dilde uzman yeminli tercüman ekibimiz aracılığıyla, büyük bir dikkat ve titizlikle gerçekleştiriyor, gerekli mercilerden gerekli onayları usulüne uygun bir şekilde alıyor ve müşterilerimize sorunsuz bir tercüme teslim ediyoruz..

Evlenme Ehliyet Belgesi Noter Onaylı Tercüme işlemlerini ve apostil onay aşamalarını sizin adınıza yürütelim.

Bekarlık Belgesi Çevirisi

Bekarlık Belgesi Çeviri ihtiyaçlarınıza size özel çözümlerimiz için;

Bizi Arayın
Yabancıların Bekarlık Belgesi

Yabancıların Bekarlık Belgesi

Yabancıların bekarlık belgesi çevirisi gibi hassas tercüme hizmetlerinde yapılacak en küçük hataların bile büyük problemlere yol açabileceğinin farkındayız. Bu nedenle tercümeye dair tüm süreçleri, alanında ve çeviri yaptığı dilde uzman yeminli tercüman ekibimiz aracılığıyla büyük bir dikkat ve titizlikle yabancı uyruklu bekarlık belgesi tercüme işlemini gerçekleştiriyor, gerekli mercilerden gerekli onayları usulüne uygun bir şekilde alıyor ve müşterilerimize tercümeyi teslim ediyoruz.

Yabancılar için bekarlık belgesi noter onaylı tercüme işlemlerini ve apostil aşamalarını sizin adınıza yürütelim

Bekarlık Belgesi Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bekarlık Belgesi Nedir?

Kişinin resmi makamlarda medeni durumunu ispatlayan, herhangi bir evlilik kaydının bulunup bulunmadığını ortaya döken belgeye bekarlık belgesi adı verilir.

Bekarlık Belgesi Nasıl Alınır?

Bekarlık Belgesi kişinin bağlı bulunduğu nüfus müdürlüklerinden ya da e-devlet üzerinden temin edilebilir. Yabancı uyruklular ise kendi ülkelerinden veya ülkelerinin konsolosluklarından temin edebilir.

Bekarlık Belgesi (bekar olduğuna dair belge ) Nereden Alınır?

Bekarlık belgesi, kişinin yaşadığı ülkede bağlı bulunduğu nüfus müdürlüklerinden temin edebilir.

Apostilli Bekarlık Belgesi Nereden ve Nasıl Alınır?

Öncelikle, ikamet ettiğiniz yerdeki nüfus müdürlüğünden bekarlık belgesini almanız gerekmektedir. Apostil onayı içinde belgenin düzenlendiği ülkenin yetkili makamına başvurmanız gerekmektedir. Türkiye’de bu işlem Kaymakamlık veya Valilik bünyesinde ki apostil biriminden yapılmaktadır.

Bekarlık Belgesi Tercüme Fiyatları Ne Kadar?

Bekarlık Belgesi Tercüme Fiyatları; evrak çevirisinde kullanılacak kaynak ve hedef dil, karakter sayısı, istenen tasdikler ve teslim zamanı gibi konulara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bekarlık Belgesi Tercümesi Kaç Günde Teslim Edilir?

Bekarlık Belgesi Tercümesi, tercüme diline, uzunluğuna ve mevcut iş yoğunluğuna göre farklı sürelerde teslim edilebilir. Süre ve fiyatla ilgili net ve en güncel bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.