Profesyonel

Medikal Tercüme Hizmeti

Medikal tercüme ihtiyaçlarınızı profesyonel bir yaklaşım ile özenle karşılıyoruz.

Şimdi İletişime Geçin
Medikal Tercüme Hizmeti
Medikal Tercüme

Medikal Tercüme

Medikal alanda ihtisas yapmış deneyimli yeminli tercüman ekibimiz, size aradığınız güvenilir medikal tercüme hizmetini sağlıyor. Medikal tercüme gerektiren evraklar (kılavuzlar, uygunluk belgeleri vb.) deneyimli tercümanlarımız tarafından tercüme edilmektedir. Tıbbi terminolojiye hakim tercümanlarımız ile Ankara, Kızılay‘dan tüm Türkiye’ye “medikal çeviri” hizmeti vermekteyiz

Medikal tercüme hizmetimizi;

 • Hastanelere,
 • İlaç firmalarına,
 • Tıbbi malzeme üreticilerine tüm dillerde yazılı ve sözlü olarak sunulmaktadır.

Medikal tercüme süreçleri, diğer süreçlerden bağımsız olarak sadece tercüme yeteneklerin değil, aynı zamanda sektör hakkında da birikimli olmayı gerektirmektedir.

Medikal çeviri hizmetlerimiz dahilinde tercümesini yaptığımız bazı belgeler:

 • İlaç prospektüs tercümesi,
 • Medikal cihaz kullanım kılavuzları tercümesi
 • Hasta hikayesi tercümesi
 • Tahlil-sonuç tercümesi
 • Akademik tercüme
 • İlaç patent tercümesi
 • Sağlık raporları tercümesi
 • Tıbbi makale tercümesi

Kurumsal anlayışın bir sonucu olarak yapılan tüm tercümeleri belirli bir plan dahilinde kontrol mekanizmalarından geçirerek sonuçlandırıyoruz.

Medikal Tercüme ihtiyaçlarınıza profesyonel ve size özel çözümlerimiz için;

Şimdi Arayın
Tıbbi Tercüme

Tıbbi Tercüme – Medikal Çeviri

Medikal tercüme; sağlık sektörü kapsamına giren her çeşit evrağın bir dilden farklı bir dile tercüme edilme işlemidir. Genellikle yurt dışı piyasalarının gerektirdiği bazı medikal çeviri belgeleri için tercümeye ek olarak noter tasdiki ve apostil onayı da istenebilmektedir. Profesyonel ve sağlık çevirileri konusunda kendini kanıtlamış bir tercüme bürosundan destek almanızda fayda bulunmaktadır.

Başta hastaneler olmak üzere, medikal üretim ve ticaret yapan şirketler, sağlık merkezleri gibi sağlık sektörü ile ilintili çok sayıda kurum ve kuruluş dönem dönem medikal tercüme desteği talep edebilir. Ürün tanıtımları, çeşitli medikal ürünlerin kullanım kılavuzları, teknik şartnameler, medikal çeviri kapsamına giren belgeler arasında yer alır.

Medikal Tercüme Fiyatları

Tıbbi Tercüme ücretlerinin hesaplanması bir çok etkene bağlıdır. Belgenin karakter hacmi, dil, uzmanlık alanı vb parametrelere ve zaman hesaplamasına dayanarak fiyatlandırma süreçlerimiz tamamlanmaktadır.

Bilgi güvenliği ve gizlilik ilkelerimiz sonucu yürütülen tüm süreçler talepleriniz ölçüsünde gizli tutulmaktadır. Tüm medikal çeviri işlemlerinizi Ankara’ya gelmenize gerek kalmadan, onay süreçlerini sizin adınıza takip ederek sonuçlandırıyor ve istediğiniz kanalla teslimatını sağlıyoruz.

Güven veren hizmet yapısı, her anlamda profesyonel ve etik çalışma anlayışıyla Ankara Tercüme Bürosu, medikal çeviri ihtiyaçlarınız konusunda gözü kapalı işbirliği yapabileceğiniz bir kurum olma özelliği taşır. Ayrıntılı bilgi ve teklif almak için;

Şimdi İletişime Geçin