Profesyonel Çeviri

İngilizce Yeminli Tercüme

İngilizce yeminli tercüme ihtiyaçlarınıza yönelik size özel çözümler için;

Şimdi İletişime Geçin
İngilizce Yeminli Tercüme
İngilizce Yeminli Tercüme

WhatsApp Teklif Hattı

Tıklayın ve WhatsApp ile size özel müşteri temsilcinizden bilgi ve teklif alın.

0(850) 532 78 72

Hemen arayın ve size özel müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alın.

e-Posta Teklif Hizmeti

Taleplerinizi ve belgelerinizi gönderin anında bilgi ve teklif alın.

Google Müşteri Yorumları

ONAT’ı değerlendirdiğiniz için teşekkür ederiz.

4.9 Ortalama Puan

“İngilizce çeviri ihtiyacımı çok hızlı karşıladılar. Taahhüt ettikleri gün çeviriyi yapıp evraklarımı teslim ettiler. İlgisi ve makul fiyatları için Zarife Hanıma teşekkürlerimi iletiyorum.”

Sinan BULUT, ★★★★★

“Ezel Hanım, Türkçe resmi belgemin İngilizce yeminli tercümesi konusunda bana yardımcı oldu. Yazıştığımızda çok hızlı dönüş yaptı. İletişime geçtikten çok kısa bir süre sonra çeviri teslimatını yaptı. Harika çalışması için teşekkürlerimi iletirim.”

Leyla AYTAŞ, ★★★★★

“Türkçe – İngilizce makale çevirimi öngörülen süre aksamadan teslim aldım. Titizlikle yaptıkları iş için teşekkür ediyorum ve çeviri hizmeti almak isteyenlere tavsiye ediyorum.”

Ece ERSER, ★★★★★

Neden ONAT Tercüme ?

Kişiye Özel Çözüm

Her talebin kişiye özel olduğunun bilinciyle süreç özelleştirmesi sağlıyoruz.

Uzmanlık ve Deneyim

Ön tanımlı prosedürler ve sektörel tecrübemizle zaman ve maliyet riskinizi en aza indiriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Her müşterimize özel çözümler sunarak memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

İngilizce Tercüme

İngilizce tercüme alanında uzmanlaşmış ekibimiz; talep ettiğiniz dildeki metinleri kaynak dilden İngilizce’ye, İngilizceden de istediğiniz dile çevirir. Kültürel ve dilbilgisi bilgisine sahip tercümanlarımız, kaynak metnin anlamını koruyarak hedef dile aktarımını gerçekleştirirler.

Sektörel terminolojiye hakim olan yeminli tercümanlarımız, projenizin gerektirdiği özel dil becerilerini kullanarak kaliteli İngilizce çeviri hizmeti sunarlar.

İngilizce tercüme hizmetlerimizle, her zaman yanınızdayız; titizlikle ve özenle çevirilerinizi gerçekleştiriyoruz. İletişim için tıklayın, kaliteyi keşfedin.

İngilizce Tercüme

ONAT İngilizce Tercüme Bürosu

İngilizce çeviri hizmetin önemi, bireylerin, kurumların ve toplumların küresel dünyada etkili bir şekilde kendilerini ifade edebilmelerini sağlamaktadır. İhtiyacınıza uygun İngilizce tercüme hizmetini almak mümkündür, ancak doğru seçimler yapmak büyük bir önem taşır.

İngilizce Tercüme hizmetimizi Dünyanın her yerine sunmaktayız. İnternet üzerinden evraklarınızı alıp noter onaylı ve yeminli tercüme edip kargo ile teslim ediyoruz. Detaylı bilgi ve teklif almak için;

İngilizce yeminli tercüman hizmeti, yaşamın her alanında karşımıza çıkan bir gerekliliktir. Birçok alanda karşılaşılan tercüme ihtiyaçları, doğru seçimlerle kolaylıkla karşılanabilir. İngilizce tercüme, küresel dünyada etkili bir iletişimi mümkün kılan önemli bir araçtır.

İngilizce Tercüme Bürosu Ankara

İngilizce Tercüme Bürosu Ankara

İş dünyasından akademik çalışmalara, turizmden teknolojiye kadar geniş bir sektör yelpazesinde profesyonel İngilizce tercüme hizmeti sunuyoruz. İngilizce tercüme bürosu Ankara olarak tüm dillerden İngilizceye ve İngilizceden diğer dillere yönelik kaliteli ve profesyonel çeviri hizmetini dünyanın her yerine ulaştırıyoruz.

İngilizce çeviri firması olarak sektörel alandaki yetkinliğimizle, uygun maliyetli ve zamanında teslimat seçenekleri sunuyoruz.

İngilizce çeviri yapan yerler arasında bulunan tercüme büromuzda görev alan deneyimli İngilizce tercümanlarımız, çeşitli sektörlerdeki metinleri doğru bir şekilde tercüme etmek için gerekli olan dilbilgisi, terminoloji ve sektörel bilgiye sahiptir. Tıbbi, teknik, pazarlama, eğitim vb. birçok alanda tercüme taleplerinizde sektörel deneyimi olan tercümanlarımız, size kaliteli ve doğru tercüme hizmeti sunmak için hazırdır. Unutmayın, doğru İngilizce tercüme, küresel iletişiminizi kolaylaştırır ve uluslararası bağlantılarınızı güçlendirir.

İngilizce Yeminli Çeviri

İngilizce yeminli tercüme bürosu olarak verdiğimiz tercüme çözümlerimiz kişisel veya kurumsal çeviri ihtiyacı olan herkese yönelik sunduğumuz bir hizmettir. Hukuki belgeler, transkript, pasaport veya formül b gibi resmi belgelerin yeminli tercümesini yapmak için yetkin bir kurum olarak hizmet veriyoruz.

Memnuniyetinizi ön planda tutarak yeminli ingilizce tercüme sürecinde hassasiyetle çalışıyoruz. Bizimle paylaştığınız belgelerinizi gizlilik prensiplerini dikkate alarak güvenli bir şekilde işleme alıp İngilizce yeminli çeviri sürecinizin aksamadan ilerlemesi ve doğru sonuçlara ulaşması için her aşamada kalite ve kontrol mekanizmalarını etkin bir şekilde kullanıyoruz. Tercüme edilen metinlerin doğruluğunu 3 fazlı kontrol işlemimiz ile sağlayarak size teslim ediyoruz.

3 Fazlı Kontrol Sistemimizle Güvenle Adım Atın!

3 fazlı kontrol sisteminde üç aşamada, üç farklı uzman tarafından kalite kontrolü yapılır. Bu sayede sürecin: ihtiyacı karşılayacak doğru çözümü ürettiğinden, çevirinin tam ve anlam bütünlüğünün korunarak yapıldığından, dilbilgisi veya yazım hataları konusunda çapraz kontrol yapıldığından emin oluyoruz.

İngilizce Tercüme ihtiyaçlarınıza profesyonel ve size özel çözümlerimiz için;

Şimdi Arayın

Noter İngilizce Çeviri

Noter İngilizce çeviri, resmiyeti ve geçerliliği güvence altına almak için noter tarafından onaylanan İngilizce çeviri hizmetidir. Noter onaylı çeviri, uluslararası geçerliliğe sahip bir tercüme işlemidir. Hukuki belgeler, işletme sözleşmeleri, akademik transkriptler ve diğer resmi belgelerin doğru ve güvenilir bir şekilde çevrilmesi için noter İngilizce çeviri hizmeti sunuyoruz.

Belgelerinizin güvenliği ve doğruluğu bizim önceliğimizdir. Bu sebeple yetkin tercümanlarımızla kaliteli ve güvenilir noter onaylı tercüme hizmeti sunuyoruz.

Noter İngilizce Çeviri
Ankara İngilizce Tercüme

Ankara İngilizce Tercüme

İngiliz kültürüne ve dilbilgisi kurallarına hâkim olan Ankara İngilizce tercüme yapan tercüman kadromuz, kaynak metinde ele alınan konunun anlam bütünlüğünü bozmadan hedef dile çeviri işlemini gerçekleştirir. İşinizin ve projenizin gerektirdiği sektörel terminolojiye ve dil becerisini hâkim olan İngilizce yeminli tercüman kadromuz, çeviri İngilizce Ankara hizmetini kaliteli bir şekilde sağlamak için titizlikle çalışırlar. Onat Tercüme olarak size özel çeviri ihtiyaçlarınıza profesyonel hizmetlerimizle destek veriyoruz.

İngilizce Tercüme ile Dünyayla Bağlantınızı Güçlendirin

İngilizce

Dünya genelinde en çok konuşulan dillerden biri olması nedeniyle tercüme ihtiyacını en fazla tetikleyen dil olarak öne çıkar. Küresel iletişim ve etkileşimin arttığı günümüzde, İngilizce tercüme hizmetleri hayati bir öneme sahiptir.

İnsanlar, kültürler ve diller arasındaki bu yoğun etkileşimi mümkün kılan tercüme, bireylerin küresel dünyaya adaptasyonunu kolaylaştırır. İngilizce tercüme, bu konuda en çok talep gören dil olma özelliğini taşır.

İngilizce Tercüme

Yazılı veya sözlü olarak iki yönlü gerçekleştirilebilir. Bu süreçte tercüme sektörü, dünya genelinde var olan tüm dillerle başa çıkabilme kabiliyetine sahiptir.

Özellikle hukuk, tıp, finans gibi uzmanlık gerektiren alanlarda, dil bilgisinin yanı sıra konuyla ilgili eğitim ve uzmanlığa sahip tercümanların seçimi önemlidir.

İngilizce Tercüme ile Dünyayla iletişimi Güçlendirin

İngilizce yeminli tercüme hizmeti almak için, güvenilir ve deneyimli tercüme bürolarına başvurmak önemlidir.

Belgeleriniz, ihtiyacınıza uygun alanda uzmanlaşmış yeminli tercümanlara yönlendirilir ve tamamıyla eksiksiz bir tercüme işlemi gerçekleştirilir. Profesyonel bir ekip ile çalıştığınızda, süreç sorunsuz bir şekilde tamamlanır ve siz stres yaşamadan işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Onat Tercüme, İngilizce başta olmak üzere her dilde Yeminli Tercüme ihtiyaçlarınız için güvenilir bir seçenektir. Nitelikli tercüme desteği ile öne çıkan Onat Tercüme, ihtiyaçlarınızı hızlı ve başarılı bir şekilde karşılar, size zaman ve enerji kazandırır.

Şimdi İletişime Geçin

İngilizce Tercüme Hakkında Sık Sorulan Sorular

İngilizce yeminli tercüme ne demektir?

Yeminli tercüman ya da Tercüme Bürosu tarafından imzalanmış ve kaşelenmiş tercümelere yeminli tercüme denir. Yeminli tercüman; yasal belgelerin tercümesini yapma ve bu belgelerin altına kaşe basabilme yetkisi kendisine, noter tarafından verilmiş tercümanlardır. Bazı resmi kurumlar çevirilerin, noter yeminli tercümanlar tarafından imzalı olmasını talep eder. Bu noktada tercüme hizmetinin yeminli tercümanlar tarafından verilmesi gerekir.

Noter onaylı İngilizce tercüme nedir?

Noter onaylı İngilizce tercüme, çevirisi eksiksiz ve doğru bir biçimde tamamlanan belgeye, noter onayıyla resmi nitelik kazandırılması işlemidir.

Tercüme edilen belge için herhangi bir noterden onay alınabilir mi?

Hayır. Tercümeyi yapan tercümanın kayıtlı olduğu noterden onay alınması gerekmektedir. Bu onay ilgili tercüman, tercüme bürosu ya da belge sahibi tarafından da alınabilir.

Lokalizasyon (Yerelleştirme) nedir?

Tercümesi yapılan metnin, hedef dilin kullanıldığı coğrafyanın özelliklerine ve kültürüne uygun hale getirilme işlemine yerelleştirme denir. Metnin ya da sözel anlatımların, hedef dili anadil olarak kullanan insanların kolaylıkla anlayabileceği şekilde çevrilmesidir. Kaynak ve hedef dil arasındaki kültürel farkları ortadan kaldırmayı amaçlayan bir işlemdir. Lokalizasyon, tercümanlığın, profesyonellik gerektiren alt bir dalı olarak kabul edilir. Sadece profesyonel ve ilgili alanda uzman tercümanlar tarafından yapıldığında başarılı olur.

İngilizce tercümede teslim süreleri nasıl hesaplanır?

Tercümesi talep edilen dosyanın ya da faaliyetin konusuna, biçimine, uzunluğuna ya da süresine göre değişiklik gösterir. Bu noktada tercümeyi gerçekleştirecek olan kişi ya da kurumun profesyonelliği de mühimdir.

İngilizce tercüme yaptırmak için yüz yüze görüşme zorunluluğu var mıdır?

Hayır. Özellikle resmi onay gerektirmeyen tercüme işlemlerini yerinizden kalkmadan yaptırabilirsiniz. Bunun için dünyanın her noktasına online hizmet veren Onat Tercüme Bürosunu tercih edebilirsiniz. Telefon, e-posta, whatsapp gibi alternatif iletişim kanallarını verimli biçimde kullanarak iş birliği yapabilirsiniz. Noter onayı gerektiren belgeler için ise kargo yoluna başvurabilirsiniz.

İngilizce yeminli tercüme fiyatları ne kadar?

İngilizce tercüme ücretleri; tercüme yapılacak belgenin uzunluğu, karakter sayısı, kaynak ve hedef dil ile tercüme süresi gibi faktörlere bağlı değişkenlik gösterebilir. Noter ve ya apostil onayı gibi ek hizmetler talep edilmesi halinde fiyatlar değişebilir. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.