Profesyonel

İngilizce Tercüme Hizmeti

İngilizce tercüme, noter ve apostil süreçlerini sizin adınıza sonuçlandırıyoruz.

Şimdi Arayın
ingilizce tercüme
ingilizce tercüme

WhatsApp Teklif Hattı

Tıklayın ve WhatsApp ile size özel Müşteri Temsilcinizden bilgi ve teklif alın.

0(850) 532 78 72

Hemen arayın ve size özel Müşteri Temsilcinizden detaylı bilgi alın.

e-Posta Teklif Hizmeti

Taleplerinizi ve belgelerinizi gönderin anında bilgi ve teklif alın.

İngilizce Tercüme Bürosu

İngilizce Tercüme Bürosu

Tüm İngilizce Tercüman ihtiyaçlarınızı; hizmet öncesi ve sonrasında 7/24 destek anlayışımız ve deneyimli teknik personelimizle karşılıyoruz.

Ayrıca, noterlerde gerçekleşen vekâlet, satış, sözleşme gibi işlemlerde Türkçe bilmeyen taraflar için İngilizce sözlü tercüme hizmeti sunuyoruz.

İngilizce Türkçe çeviri veya Türkçe İngilizce tercüme yapılan evraklarınızın Ankara’daki Noter Onayı, Apostil Onayı, Konsolosluk Onayı veya Dışişleri Bakanlık Onayı işlemlerini sizin adınıza takip edebiliriz. Ankara dışında iseniz, tüm bürokratik süreçleri vekalet alarak tamamlıyoruz.

Yurt dışında kullanılacak tercüme evraklarının uluslararası geçerlilik kazanması için apostil onayı yapılması gerekmektedir. Tüm apostil tasdik süreçlerini operasyon personelimiz yürütür. Apostil Onay Süreci, “Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 – Lahey)”e taraf olan ülkeler için geçerlidir. Sözleşmeye taraf olmayan ülkeler için diğer onay işlemlerini yapmaktayız.

İngilizce tercüme işlemleriniz için bize belge gönderebileceğiniz kanallar;

  • Elektronik posta,
  • WhatsApp tercüme hattı,
  • Kargo

Belgelerinizi gönderdiğinizde, müşteri danışmanlarımız, kısa sürede ingilizce tercüme bilgi ve fiyat teklifi sunsun.

Hizmet süreçlerimiz;

  • Kalite,
  • Bilgi güvenliği,
  • Gizlilik,
  • Uluslararası çeviri standartlarına uygun olarak yönetilmektedir.

Türkiye genelinde bulunan noter onaylı ve yeminli ingilizce tercüman kadromuzla yazılı ve sözlü tercüme ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunuyoruz.

Süreç yöneticilerimiz, İngilizce tercüme taleplerinize, uzman personelimiz arasında paylaşım yaparak zamanında yanıt verir.

Ankara, Samsun ve Antalya’daki ofislerimizden Türkiye geneline Noter Onaylı ve Yeminli İngilizce Çeviri hizmeti sunuyoruz.

İngilizce Tercüme ihtiyaçlarınıza profesyonel ve size özel çözümlerimiz için;

Şimdi Arayın

İngilizce Tercümeyle Dünya ile Bağlantınızı Güçlendirin

İngilizce

Dünya genelinde en çok konuşulan dillerden biri olması nedeniyle tercüme ihtiyacını en fazla tetikleyen dil olarak öne çıkar. Küresel iletişim ve etkileşimin arttığı günümüzde, İngilizce tercüme hizmetleri hayati bir öneme sahiptir.

İnsanlar, kültürler ve diller arasındaki bu yoğun etkileşimi mümkün kılan tercüme, bireylerin küresel dünyaya adaptasyonunu kolaylaştırır. İngilizce tercüme, bu konuda en çok talep gören dil olma özelliğini taşır.

İngilizce Tercüme

Yazılı veya sözlü olarak iki yönlü gerçekleştirilebilir. Bu süreçte tercüme sektörü, dünya genelinde var olan tüm dillerle başa çıkabilme kabiliyetine sahiptir.

Özellikle hukuk, tıp, finans gibi uzmanlık gerektiren alanlarda, dil bilgisinin yanı sıra konuyla ilgili eğitim ve uzmanlığa sahip tercümanların seçimi önemlidir.

İngilizce Tercüme Hizmeti

ONAT İngilizce Tercüme Bürosu

İngilizce çeviri hizmetin önemi, bireylerin, kurumların ve toplumların küresel dünyada etkili bir şekilde kendilerini ifade edebilmelerini sağlamaktadır. İhtiyacınıza uygun İngilizce tercüme hizmetini almak mümkündür, ancak doğru seçimler yapmak büyük bir önem taşır.

İngilizce Tercüme hizmetimizi Dünyanın her yerine sunmaktayız. İnternet üzerinden evraklarınızı alıp noter onaylı ve yeminli tercüme edip kargo ile teslim ediyoruz. Detaylı bilgi ve teklif almak için;

Şimdi İletişime Geçin

İngilizce tercüme hizmeti, yaşamın her alanında karşımıza çıkan bir gerekliliktir. Birçok alanda karşılaşılan tercüme ihtiyaçları, doğru seçimlerle kolaylıkla karşılanabilir. İngilizce tercüme, küresel dünyada etkili bir iletişimi mümkün kılan önemli bir araçtır.

İngilizce Yeminli Tercüme

Güvenilir ve Profesyonel Çözüm

Tercüme ihtiyacı, dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de oldukça yoğun bir şekilde karşılaşılan bir durumdur. Kurumsal ve bireysel hayatta, özellikle İngilizce dilinde yapılan profesyonel tercüme ihtiyaçları kaçınılmaz hale gelmiştir. Ancak bu noktada, tercüme hizmetlerine dair “yeminli” veya “noter onaylı” gibi terimlerle karşılaşmak, bir miktar kafa karışıklığına yol açabilmektedir. İngilizce yeminli tercüme nedir, kim sağlar ve bu hizmeti kim verir gibi sorular akla gelebilmektedir.

İngilizce yeminli tercüme yalnızca yeminli tercümanlar tarafından yapılan ve resmi belgelerin tercümesini içeren bir hizmettir.  Özellikle resmi kurumlara sunulan belgelerin yeminli tercümanlar tarafından çevrilmiş olması, belgelerin resmiyetini sağlamak adına önemlidir.

İngilizce Yeminli Tercüme

İngilizce yeminli tercüme hizmeti almak için, güvenilir ve deneyimli tercüme bürolarına başvurmak önemlidir.

Belgeleriniz, ihtiyacınıza uygun alanda uzmanlaşmış yeminli tercümanlara yönlendirilir ve tamamıyla eksiksiz bir tercüme işlemi gerçekleştirilir. Profesyonel bir ekip ile çalıştığınızda, süreç sorunsuz bir şekilde tamamlanır ve siz stres yaşamadan işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Onat Tercüme, İngilizce başta olmak üzere her dilde Yeminli Tercüme ihtiyaçlarınız için güvenilir bir seçenektir. Nitelikli tercüme desteği ile öne çıkan Onat Tercüme, ihtiyaçlarınızı hızlı ve başarılı bir şekilde karşılar, size zaman ve enerji kazandırır.

Şimdi İletişime Geçin

İngilizce Tercüme Hakkında Sık Sorulan Sorular

İngilizce tercümanlar nasıl seçilir?

Tercüme edilecek dosyanın ya da konuşmanın konusuna göre ilgili alanda uzman tercümanlar belirlenir. Kaynak ya da hedef dil olarak İngilizce dil yetkinliği tam ve deneyimli tercümanlar seçilir. Çevirinin uzunluğu ve belirlenen teslim tarihi de bu noktada önem taşır. Tüm bu kriterler üzerinden en uygun tercüman ya da tercümanlar belirlenerek iş teslim edilir.

İngilizce yeminli tercüme ne demektir?

Yeminli tercüman ya da Tercüme Bürosu tarafından imzalanmış ve kaşelenmiş tercümelere yeminli tercüme denir. Yeminli tercüman; yasal belgelerin tercümesini yapma ve bu belgelerin altına kaşe basabilme yetkisi kendisine, noter tarafından verilmiş tercümanlardır. Bazı resmi kurumlar çevirilerin, noter yeminli tercümanlar tarafından imzalı olmasını talep eder. Bu noktada tercüme hizmetinin yeminli tercümanlar tarafından verilmesi gerekir.

İngilizce yeminli tercüman onayı için herhangi bir ücret ödenmesi gerekir mi?

Hayır. Noterlerden farklı olarak herhangi bir yeminli tercüman onay ücreti talep edilmez.

Noter onaylı ingilizce tercüme nedir?

İngilizce çevirisi eksiksiz ve doğru bir biçimde tamamlanan belgeye, noter onayıyla resmi nitelik kazandırılması işlemidir.

Tercüme edilen belge için herhangi bir noterden onay alınabilir mi?

Hayır. Tercümeyi yapan tercümanın kayıtlı olduğu noterden onay alınması gerekmektedir. Bu onay ilgili tercüman ya da tercüme bürosu tarafından da alınabilir, belge sahibi tarafından da.

Lokalizasyon (Yerelleştirme) nedir?

Tercümesi yapılan metnin, hedef dilin kullanıldığı coğrafyanın özelliklerine ve kültürüne uygun hale getirilme işlemine yerelleştirme denir. Metnin ya da sözel anlatımların, hedef dili anadil olarak kullanan insanların kolaylıkla anlayabileceği şekilde çevrilmesidir. Kaynak ve hedef dil arasındaki kültürel farkları ortadan kaldırmayı amaçlayan bir işlemdir. Lokalizasyon, tercümanlığın, profesyonellik gerektiren alt bir dalı olarak kabul edilir. Sadece profesyonel ve ilgili alanda uzman tercümanlar tarafından yapıldığında başarılı o

İngilizce tercümede teslim süreleri nasıl hesaplanır?

Tercümesi talep edilen dosyanın ya da faaliyetin konusuna, biçimine, uzunluğuna ya da süresine göre değişiklik gösterir. Bu noktada tercümeyi gerçekleştirecek olan kişi ya da kurumun profesyonelliği de mühimdir.

İngilizce tercüme yaptırmak için yüz yüze görüşme zorunluluğu var mıdır?

Hayır. Özellikle resmi onay gerektirmeyen tercüme işlemlerini yerinizden kalkmadan yaptırabilirsiniz. Bunun için dünyanın her noktasına online hizmet veren Onat Tercüme Bürosunu tercih edebilirsiniz. Telefon, e-posta, WhatsApp gibi alternatif iletişim kanallarını verimli biçimde kullanarak iş birliği yapabilirsiniz. Noter onayı gerektiren belgeler için ise kargo yoluna başvurabilirsiniz.